-16%
Комплект меблів для відпочинку (2 шезлонга, столик)
- Готово до відправки
16 920 ₴/комплект
14 280 ₴/комплект
+380 (50) 661-61-00
- +380 (68) 661-61-00
- +380 (73) 661-61-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний комплект для відпочинку, має дуже дорогий та стильний вигляд, повністю відповідає найвищим вимогам та запитам цього продукту на ринку.
Особлива конструкція шезлонгу дозволяє без проблем лежати на ньому як на спині, так і на животі. Не боїться вологи. Конструктивно складається навпіл, що дуже зручно для зберігання у зимовий період. У моделі є висувний підголовник та страхувальні ремені під ніжки.
Стильний та міцний столик для шезлонгу виготовлений із масиву бук, дуб. Дорога шляхетна порода дерева та відмінна якість.
Комплектація набору:
- 2 складані дерев'яні шезлонги
- дерев'яний столик
Весь комплект оброблений натуральним просоченням і не боїться вологи
Характеристики
- Шезлонг: 190х60х45см (ДхШхВ), максимальне навантаження 180 кг
- Столик: 49х40х27см (ДхШхВ)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Висота сидіння | 32 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 45 см |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 14 280 ₴/комплект







